Οι Σπόροι Stress Killer Auto Προέρχονται από τις Lemon Shining Silver Haze και Juanita la Lagrimosa
Οι σπόροι Stress Killer Auto είναι το εισιτήριό σας για άνθη που συνδυάζουν την έντονη γεύση λεμονιού και τις ψυχοδραστικές επιδράσεις της Lemon Haze με τους διακριτικούς τόνους και τη μεγάλη ποσότητα CBD της ποικιλίας Juanita la Lagrimosa. Έπειτα από ακόμη μια διασταύρωση, αυτή τη φορά με μια εκπληκτική ποικιλία Ruderalis, δημιουργήσαμε μια ποικιλία που προσφέρει καθαρό μυαλό και υψηλό βαθμό συγκεντρωσης. Κατάλληλοι για καλλιέργεια τόσο σε εσωτερικό όσο και σε εξωτερικό χώρο, οι σπόροι Stress Killer Auto αντιπροσωπεύουν μια εξαιρετικά προσαρμόσιμη ποικιλία κάνναβης όπου κυριαρχεί η κληρονομιά της γενετικής Sativa.
Σπόροι Stress Killer Auto: Προσαρμόσιμη Γενετική, Κατάλληλη για Όλα τα Κλίματα
Σε εσωτερικό χώρο, τα φυτά αυτής της ποικιλίας συνήθως φτάνουν τα 90–140cm, περνώντας από τη φάση της σποράς στη συγκομιδή σε λιγότερο από 11–12 εβδομάδες. Μετά το πέρας των 11 εβδομάδων, θα φέρει σοδειά μέχρι και 500g/m² αν μεγαλώσει σε έμπειρα χέρια. Σε εξωτερική καλλιέργεια, η Stress Killer έχει τη δυνατότητα να παράγει ακόμη περισσότερο, ειδικά σε περιοχές με ζεστό κλίμα και αρκετή ηλιοφάνεια. Σε αυτήν την περίπτωση μπορεί να φτάσει τα 110-160 εκατοστά σε ύψος. Ακόμα και σε εξωτερική καλλιέργεια θα χρειαστεί 11 εβδομάδες να φτάσει στη συγκομιδή και μπορεί να αποδώσει μέχρι και 160 γραμμάρια ανά φυτό, ώστε να σας ανταμείψει για το χρόνο και τον κόπο σας. Τα άνθη της Stress Killer παράγουν ένα έντονο άρωμα λεμονιού, αφού και οι δύο γονείς είναι γνωστοί για το άρωμα λεμονιού που αναβλύζει από τα άνθη τους.
Μια Ποικιλία με μια Ευφορική Ισορροπία Κανναβινοειδών
Όπως υποδηλώνει το όνομά της, η επίδραση της ποικιλίας είναι ειδική στο να καθαρίσει τα προβλήματα και τα άγχη που βαραίνουν τη σκέψη σας. Έτσι, θα κρατήσει τη σκέψη σας καθαρή και συγκεντρωμένη, καταπολεμώντας κάθε αρνητική σκέψη ώστε να συνεχίσετε τη μέρα σας γεμάτοι ευφορία. Η ποικιλία Stress Killer Auto προσφέρει 11% THC σε συνδυασμό με μεγάλη ποσότητα CBD.
Αν ψάχνετε για ένα ελαφρύ και με γεύσεις εσπεριδοειδών βότανο για να το απολαύσετε κατά τη διάρκεια της ημέρας, τότε τα άνθη που παράγονται από τους σπόρους Stress Killer Auto είναι μια εξαιρετική επιλογή. Δεν θα σας βαρύνουν.